a

 

0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Godziny pracy: Pn. – Pt. 9:00 – 17:00

Product was successfully added to your shopping cart.

Depilacja woskiem - całe nogi

99,00 zł
Wartość
110,00 zł
Rabat
10%
Oszczędzasz
11,00 zł
POZOSTAŁY CZAS

Opis oferty

Depilacja woskiem to najczęściej wybierana metoda depilacji ciała. Ostatnio depilacja jest niemal obowiązkiem, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. W porównaniu z innymi metodami depilacji, depilacja woskiem daje długotrwały i szybki efekt. Nakładanie wosku nie boli, natomiast zrywanie może być lekko nieprzyjemne, w zależności od indywidualnych odczuć pacjenta.

Przed depilacją skóra poddawana jest zabiegowi dezynfekowania. Po nałożeniu talku kosmetycznego, na naszych nogach rozsmarowuje się ciepły wosk i przykłada pasek fizelinowy, następnie kosmetyczka zrywa go szybkim, energicznym ruchem "pod włos". Po depilacji skórę natłuszcza się oliwką, aby usunąć resztki wosku i załagodzić skórę po zabiegu.

Efekt gładkości utrzymuje się do około 3-4 tygodni w zależności jak szybko rosną u danej osoby włosy.

Oferta obejmuje

  • 1 zabieg depilacji na całe nogi (przód i tył: łydki + uda)

Revival Clinic

Revival Clinic to renomowana Klinika spejalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycynie estetycznej i laseroterapii. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologów, ginekologów, chirurgów, kosmetologów zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Filozofią Kliniki jest świadome, indywidulane i kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Kierują się potrzebami Pacjentów, ściśle współpracują z nimi w tworzeniu planu i sposobu leczenia. Zawsze są gotowi wysłuchać i doradzić najlepszy indywidualny proces zdrowotny.

Wykorzystują nowoczesne trendy poprawiania urody stosując podczas zabiegów najnowsze technologie i aparaturę medyczna.
Każdy pacjent oddając się w ręce specjalistów z Revival Clinic może być pewien, że w stopniowym i bardzo świadomym procesie zdrowotnym – jego zdrowie i piękno ciała odrodzi się powtórnie.

Warunki oferty

  • Oferta limitowana – ilość Voucherów ograniczona / możliwe zakończenie oferty przed czasem
  • Umawiając się na realizację usługi miej przygotowany kod Vouchera
  • Voucher ważny do: 2020-03-29
  • Zakupiony Voucher znajdziesz w zakładce Moje Vouchery

Opinie

Revival Clinic

Lokalizacja

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9-20
sob. 9-15
  • Country:
  • Polska