a

 

0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Godziny pracy: Pn. – Pt. 9:00 – 17:00

Product was successfully added to your shopping cart.

Blog

 • Co to jest i w czym może pomóc DermaPen?

 • Skuteczne sposoby walki z celulitem

  Obecnie medycyna estetyczna posiada szereg skutecznych rozwiązań do pozbycia się celulitu. Doskonale sprawdza się ostrzykiwanie CO2 czy też zabiegi za pomocą takich urządzeń jak Proshock Ice czy Venus Legacy. Mamy też jednak dla Was kilka prostych domowych sposobów, które przy systematycznym ich stosowaniu okazują się przynosić również zadowalające efekty.

  Obecnie na rynku dostępnych jest wiele typów masażerów do domowego użytku. Najprostszy jest masażer drewniany. Jego wypustki przesuwane po skórze pobudzają krążenie i przepływ limfy. Można stosować go również pod prysznicem.

  Kolejnym wartym uwagi jest masażer ultradźwiękowy. Ultradźwięki powodują wibracje pod skórą w efekcie czego rozbijają grudki tłuszczu.

  Masażer próżniowy wyróżnia się na tle innych tym, że pobudza pracę układu immunologicznego. Zabieg polega na zasysaniu wyznaczonego obszaru, dzięki czemu oddziałuje na głębsze tkanki skóry. Jednak jego niewłaściwe lub zbyt długie stosowanie skutkować może pękaniem naczynek.

  Dla osób wygodnych polecamy masażer elektryczny. Wystarczy włączyć urządzenie i trzymać je w bliskim kontakcie ze skórą. Jego używanie wymaga dużo mniej wysiłku niż np. masaż drewnianym przyrządem.

  Wybór masażerów pomagających pozbyć się pomarańczowej skórki jest ogromny. Zależy przede wszystkim od preferencji i zasobności portfela.

 • Zmarszczki znikają, czyli Botoks w akcji!

 • Scarlet RF - dla spektakularnego efektu odmłodzenia

  Szukasz szybkiej metody, która przyniesie spektakularny efekt, odmłodzenia, ujędrnienia, zagęszczenia skóry twarzy?
  Obejrzyj poniższe video.

  Tu znajdziesz ten zabieg!

 • Brwi – kształt idealny

  Nic nie pomoże najlepszy makijaż jeśli brwi są zaniedbane lub mają nieodpowiedni kształt. Ważne jest nadanie im właściwego kształtu, tak by przepięknie podkreślały rysy twarzy. Podpowiadamy jak łatwo je wyregulować oraz z jakich metod skorzystać.

  Kształt brwi powinien być dobrany indywidualnie do kształtu naszej twarzy. Zależy on bowiem od kształtu naszego nosa i oczu. Przy określaniu idealnego kształtu dla siebie przydatna będzie linijka, ołówek czy patyczek.

  Przyłóż linijkę pionowo przy skrzydełku nosa, tak by przebiegała przy wewnętrznym kąciku oka i w miejscu, gdzie styka się z brwią tam właśnie powinien być początek brwi. Następnie przesuń linijkę tak by jej środek przebiegał przez środek źrenicy. Wierzchołek brwi powinien być w miejscu, gdzie utworzona linia przecina brwi. Jest to na około 2/3 ich długości zaczynając od wewnętrznej części oka. Następnie poprowadź linijkę wzdłuż zewnętrznego kącika oka. Miejsce styku z łukiem brwiowym wyznacza miejsce idealnego końca brwi.

  Pozdrawiamy Pięknie,
  Zespół EstheticBox.pl

 • Szczupła sylwetka. Jak ją szybko osiągnąć i utrzymać! Czyli właściwe nawyki żywieniowe.

  Pytanie to spędza niektórym sen z powiek. Wielu trudzi się i sili, jednak rezultaty są mizerne.
  Czasy kiedy tęga postura uważana była za oznakę dobrobytu minęły bezpowrotnie. Teraz szczupły wygląd jest oznaką statusu, gdyż oznacza, że posiada się środki i czas, by móc o siebie zadbać. Oto kilka naszych wskazówek przydatnych na drodze do osiągnięcia wymarzonego wyglądu.

  Po pierwsze: Jedz regularnie 5 posiłków dziennie! Dla właściwego funkcjonowania przemiany materii bardzo istotny jest ustalony rytm. Pamiętać trzeba, by organizm dostawał pożywienie o określonych porach w odstępach około 3 godzinnych. Ważny jest też ich rozkład kaloryczny: śniadanie powinno pokrywać 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego organizmu (CDZ), II śniadanie 10% , obiad 35%, podwieczorek 10%, kolacja 20%.  Łatwo powiedzieć, trochę trudniej zrealizować J Dzisiejszy tryb życia wygląda jak wygląda dlatego warto dzień wcześniej zaplanować posiłki. Doskonałym, oszczędzającym czas, rozwiązaniem są też cateringi dietetyczne dostarczające do biura, domu gotowe, podzielone posiłki zróżnicowane pod względem wartości odżywczych.

  Po drugie: Trzymaj H.A.L.T!  To skrót od angielskich słów: hungry, angry, lonely, tired (głodny, zły, samotny, zmęczony) Badania wykazały, że jesteśmy bardziej skłonni do podjadania, wtedy gdy dopadnie nas jeden z powyższych stanów. Zatem ważne jest, by nie doprowadzać się do powyższych sytuacji i być czujnym, by wyłapać ich przesłanki w zalążku i odpowiednio wcześniej im zaradzić, by do nich nie doszło.

  Po trzecie: Kontroluj zjadane kalorie! W naszym organizmie zachodzi szereg procesów, które wymagają nakładu energii, która wytwarzana jest podczas spalania kalorii. Ważne jest, by dostarczać do organizmu ich odpowiednią ilość równą naszemu zapotrzebowaniu, gdyż nadwyżki kalorii zostają zmagazynowane w naszym ciele w postaci niechcianego tłuszczyku. Trzeba zatem obliczyć nasze dzienne zapotrzebowanie (DZ) tzn. ile kalorii potrzebujemy dziennie na podstawowe procesy życiowe oraz do codziennych zajęć.  Do obliczenia tego służy prosty wzór
  DZ = 1 kcal * 24h * masa ciała
  Na przykład dla osoby ważącej 60kg DZ wynosi 1.440 kcal
  DZ wzrasta zimą, latem, w czasie ciąży, choroby czy w stanach stresowych. DZ spada w stanie niedożywienia i głodu, zatem bardzo ważne jest utrzymywanie go na stałym poziomie podczas odchudzania, gdyż głodzenie się obniża tempo metabolizmu przez co wolniej spalamy zbędne kilogramy.
  Im nasza aktywność jest większa tym większe jest nasze całkowite dzienne zapotrzebowanie.
  Aby łatwiej określić całkowite dzienne zapotrzebowanie (CDZ) stosuje się współczynniki:
  1,5 – dla osób o małej aktywności fizycznej
  1,7 – dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej
  2,0 – dla osób o dużej aktywności fizycznej
  Dla obliczenia CDZ wystarczy pomnożyć DZ przez stosowny współczynnik i tak np. osoba ważąca 60kg o małej aktywności fizycznej spala w ciągu doby 2.160 kcal

  Warto też pamiętać,  że równolegle do wprowadzania właściwych nawyków żywieniowych aktywność fizyczna nie zaszkodzi. Ruch przyspiesza spalanie kalorii i poprawia samopoczucie.

  Życzymy szybkich sukcesów w drodze do osiągnięcia celu :)

  Pozdrawiamy pięknie,
  Zespół EstheticBox.pl

 • Co warto wiedzieć przed zabiegiem powiększania ust? Zobacz zabieg na żywo!

 • Piękna i oszałamiająca czy szara myszka? Poznaj sekret w jakich detalach jest różnica?

  Zastanawiacie się pewnie co tak naprawdę odróżnia kobiety mające Hollywoodzką urodę od zwykłych dziewczyn, na które nikt nie zwraca uwagi? Co to jest? Co to za szczegóły wyglądu decydują o tym, że jedna kobieta nie wyróżnia się, a inna jest niezwykle atrakcyjna i przykuwa uwagę? Chcecie wiedzieć? Oto odpowiedź!

  Od wieków kobiety dbały o siebie, by zwracać na siebie uwagę i zachwycać swoim wyglądem. Był to sposób na przyciągnięcie wymarzonego partnera, na podniesienie pewności siebie, na zaznaczenie pozycji społecznej. Mówi się, iż tak naprawdę nie ma kobiet brzydkich, są tylko niezadbane. Jednak każda kobieta w jakiś sposób o siebie dba. Każda też posiada oczy, uszy, usta i nos. Co zatem decyduje o tym, że urodą jednej wszyscy się zachwycają, a innej nie? Jaka jest tego tajemnica i co konkretnie stanowi różnicę?

  Odpowiedź jest dość prosta. Naukowcy w swych badaniach udowodnili, że widząc kobietę po raz pierwszy nasz mózg nie poddaje analizie każdego szczegółu wyglądu twarzy jak np. wysokość czoła, rozstaw oczu, kształt żuchwy czy też odległości między nosem a ustami itp. Zauważono, że w ułamkach sekund decydujemy czy zaliczamy daną osobę do grupy osób atrakcyjnych czy też nie. Jakie zatem elementy wyglądu poddajemy analizie, by w ułamkach sekund móc przeprowadzić, tę zero-jedynkową klasyfikację. Otóż okazało się, iż szybkie skanowanie przechodzi tylko kilka elementów. Mówiąc najogólniej rejestrujemy i przetwarzamy tylko trzy elementy wyglądu twarzy: włosy, oczy, usta.

  Włosy – Uwaga! Nie muszą być blond i tak naprawdę nie ważny jest ich kolor. Bez znaczenia jest to czy są do ramion czy do pasa. Ważne by były gęste i bujne. Jeśli szczęśliwie posiadasz takie włosy, jest to tylko kwestia odpowiedniego ułożenia. Istnieją środki odbijające włosy od skóry głowy, efekt daje też suszenie włosów głową do dołu. Jeśli zaś natura nie obdarzyła Cię hojnie w tej kwestii odpowiedni efekt można osiągnąć za pomocą odpowiednio wykonanego strzyżenia lub przedłużenia
  i zagęszczenia własnych włosów.

  Oczy – I znów nie liczy się tu ich kolor, kształt czy miejsce osadzenia. Trzeba zadbać o to, aby sprawiały wrażenie dużych i wyraźnych. Uzyskaniu tego efektu pomaga wyraźna oprawa oka tzn. podkreślone brwi, gęste i długie rzęsy. Można to uzyskać za pomocą kredki, tuszu do rzęs czy eyelinera. Jeśli zależy Ci na ograniczeniu porannego czasu przygotowania można skorzystać podkreślenia brwi, stworzenia kreski górnej i dolnej oka za pomocą makijażu permanentnego.

  Usta - Wyraźne usta od zawsze stanowiły symbol kobiecości. Kojarzone są z ponętnością
  i namiętnością. By uczynić je bardziej wydatnymi można na przykład podkreślić je używając szminki. Coraz większą popularnością cieszy się też makijaż permanentny ust, którego jedną z zalet jest to, że wygląda się świetnie o każdej porze dnia i nocy. Nie można tez w tym miejscu nie wspomnieć o dobrodziejstwach jakie niesie ze sobą zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten ponad to, że powiększa i nawilża usta, daje również możliwość delikatnej korekcji ich kształtu np. podniesienia kącików czy mocniejszego zaznaczenia łuku kupidyna.

  Podsumowując. Dobry wygląd stanowi naszą wizytówkę, jest pierwszym wrażeniem jakie na innych wywieramy. Teraz już znacie sekret i wiecie na jakie trzy elementy wizerunku zwracać szczególną uwagę, by być postrzeganym jako osoba atrakcyjna. Sekret możecie zachować w tajemnicy lub podzielić się nim, by wokół nas było jeszcze piękniej J I choć o wartości człowieka decyduje jego wnętrze,  to ładny wygląd poprawia samopoczucie i pomaga w życiu.

  Pozdrawiamy Pięknie :)
  Zespół estheticBox.pl


 • Odmładzanie idealne

  Czy istnieją sposoby na to, aby odmłodzić swój wygląd bez skalpela? Tak! Czy chcecie je poznać i dowiedzieć się jak w łatwy, szybki a często przyjemny sposób znacząco poprawić swój wygląd? Zapraszamy do lektury.

  Nowa technologia oraz wysoka jakość kuracji odmładzających wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej dają nam możliwość cofnięcia wskazówek zegara i to o dobrych parę lat. W ich konsekwencji skóra nabiera elastyczności, powoli łagodzą się głębokie zmarszczki, a co więcej, w przypadku niektórych kuracji skóra sama zaczyna wspomagać nas w działaniach! To nie fikcja. Dzieje się tak dzięki dostarczeniu jej niezbędnych do tego substancji, które z wiekiem opuszczają nasze ciało.

  Na czym polega sukces zabiegów medycyny estetycznej?

  Odmładzanie poprzez zabiegi kosmetyczne polega na stopniowym procesie i cyklicznym powtarzaniu ich w odpowiednich odstępach czasu. Proces ten nie przebiega w tak drastyczny sposób, jak to jest w przypadku operacji plastycznej i nie wywołuje konsternacji otaczających nas osób. Konsekwentna dbałość o siebie przynosi rewelacyjne efekty. Nasza twarz przestaje się fizjologicznie starzeć i z każdą kuracją wygląda coraz lepiej.

  Trudno w to uwierzyć? Przekonaj się sama! Zobacz jakie zabiegi odmładzające polecamy w estheticBox.pl wybierz kurację dla siebie i ciesz się młodym i zdrowym wyglądem!

  Pozdrawiamy Pięknie,
  Zespół estheticBox.pl

 • Pozbyć się tłuszczu łatwo i raz na zawsze! Można? Można!

  Kochani specjalnie dla społeczności estheticBox.pl nasz Partner LuxMed Profemed Medycyna Estetyczna przygotował film o tym jak to możliwe :)

  Link do oferty:
  http://estheticbox.pl/zabiegi-cialo/wyszczuplanie/cool-sculpting-zeltiq-trwala-likwidacja-opornej-tkanki-tluszczowej.html

  UWAGA! Ilość Voucherów ograniczona!

Produkty 1 do 10 z 15

 1. 1
 2. 2
 • Country:
 • Polska