a

 

0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Godziny pracy: Pn. – Pt. 9:00 – 17:00

Product was successfully added to your shopping cart.

Mezoterapia na cienie i obrzęki pod oczami

200,00 zł
Wartość
250,00 zł
Rabat
20%
Oszczędzasz
50,00 zł
POZOSTAŁY CZAS

Opis oferty

Innowacyjny zabieg rewitalizujący, z wykorzystaniem preparatu zawierającego kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Zastosowanie

Odżywienie i ujędrnienie skóry pod oczami, redukcja kręgów i cieni wokół oczu, obrzęku powiek, korekcja cienkich zmarszczek.

Spodziewany efekt

 •  poprawa mikrokrążenia
 • zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
 • wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
 • zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

Zabieg można wykonać jednorazowo „na wielkie wyjście”, gdyż spektakularny efekt jest widoczny od ręki. Dla najlepszych efektów zalecane wykonanie w serii trzech powtórzeń co trzy tygodnie.

Wykorzystywane preparaty

LightEyes Ultra to innowacyjny koktajl rewitalizujący, który jako jedyny wśród dostępnych preparatów na rynku jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zawiera składniki aktywne – kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C iheksapeptydy – dzięki którym poprawia mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry wokół oczu, usuwa cienkie zmarszczki oraz zmniejsza objętość płynów gromadzonych wokół oczu, odpowiedzialnych za obrzęki.

 

 

Oferta obejmuje

 • jeden zabieg mezoterapii z użyciem jednej ampułki preparatu LightEyes Ultra

Dr Łukasz Rdzanek

DrLekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i absolwent studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2008 roku zajmuje się medycyną estetyczną, posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności i doświadczenie. Zwolennik harmonijnych proporcji i subtelnego poprawiania urody. Pacjenci doceniają jego wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej oraz umiejętność dostosowania efektu zabiegu do oczekiwań pacjenta. Podczas zabiegów proponuje pacjentom najlepsze możliwe rozwiązania – preparaty o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i nowości rewolucjonizujące rynek medycyny estetycznej. Autor publikacji z zakresu chirurgii oraz medycy estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy obejmujące teoretyczne i praktyczne wprowadzenie do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Warunki oferty

 • Oferta limitowana – ilość Voucherów ograniczona / możliwe zakończenie oferty przed czasem
 • Umawiając się na realizację usługi miej przygotowany kod Vouchera
 • Voucher ważny do: 2020-03-30
 • Zakupiony Voucher znajdziesz w zakładce Moje Vouchery

Opinie

Dodane przez Mariola D. 22.02.2018

Polecam doktora Rdzanka jako specjalistę w tym czym się zajmuje

Dr Łukasz Rdzanek

Lokalizacja


 • Country:
 • Polska