a

 

0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Godziny pracy: Pn. – Pt. 9:00 – 17:00

Product was successfully added to your shopping cart.

Miejsce dla osób, które nie chcą ryzykować estetycznej wpadki!

Czym dokładnie jest estheticBox.pl?

estheticBox.pl
to platforma gdzie znajdziesz wszystko co potrzebne, by świetnie wyglądać. Znajdują się tu wyłącznie sprawdzone miejsca i atrakcyjne ceny. To miejsce dla tych, którzy cenią jakość i lubią oszczędzać! Ale uwaga! Promocyjne Vouchery organiczone czasowo i ilościowo!
Z zakupionym na estheticBox.pl Voucherem udajesz się na realizację wykupionej usługi.

Dzięki estheticBox.pl możliwe jest też porównywanie zabiegów, ich cen oraz uzyskanie interesujących informacji na prowadzonym przez nas Blogu.


Skąd pomysł na estheticBox.pl?

Zapewne każdy z nas choć raz doświadczył niezadowolenia z jakości wykonania usługi kosmetycznej czy fryzjerskiej. I nie musiał to być niewiadomo jak skomplikowany zabieg, mógł to być manicure, strzyżenie czy usługa kosmetyczki. Zgadza się? Wiecie co? My też! I to właśnie było dla nas inspiracją do stworzenia platformy estheticBox.pl Platformy, która zrzesza wyłącznie specjalistów. Ludzi, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie, wkładając w nią całe swoje serce.

I choć gabinet kosmetyczny czy salon fryzjerski można znaleźć na każdym rogu, to początki budowania naszej bazy sprawdzonych miejsc nie były łatwe. Okazało się bowiem, iż znalezienie gabinetów, które z pełną odpowiedzialnością można, by było polecać innym wcale nie jest tak proste, jak mogło by się wydawać. Proporcjonalnie do tego rosło w nas przeświadczenie
o słuszności naszego pomysłu oraz o wręcz konieczności stworzenia takiego miejsca jak estheticBox.pl 

Dzięki ciężkiej pracy, determinacji i uporowi, motywowani faktem podzielenia się z ludźmi zebranymi doświadczeniami na początku 2016 roku efekt naszej pracy zaistniał w internecie.
Na naszej stronie znajdziecie nie tylko duże, owiane sławą miejsca. Będą też i mniejsze,
gdzie sami ich właściciele świadczą w nich usługi, jednak łączy je wszystkie jedno: zamiłowanie
do perfekcjonizmu, wysoka wiedza o tym co robią i zorientowanie na drugiego człowieka,
tak by był wyjątkowo zadowolony!

Pozdrawiamy Pięknie,
Zespół estheticBox.pl

  • Country:
  • Polska