a

 

0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Godziny pracy: Pn. – Pt. 9:00 – 17:00

Product was successfully added to your shopping cart.

Osocze bogatopłytkowe 3 zabiegi w cenie 2

1 400,00 zł
Wartość
2 100,00 zł
Rabat
33%
Oszczędzasz
700,00 zł
POZOSTAŁY CZAS

Opis oferty

Osocze bogatopłytkwe PRP (Platelet Rich Plasma) to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Jest to preparat autologiczny czyli pozyskany z krwi własnej pacjenta. Płytki krwi produkują czynniki wzrostu, które pobudzają procesy regeneracji tkanek, tworzenia nowych włókien kolagenowych i nowych naczyń krwionośnych. Odpowiednio przygotowane osocze możemy wykorzystać do regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i głowy.
Szerokie zastosowanie tej procedury w dziedzinie ortopedii, okulistyki, implantologii stomatologicznej, chirurgii plastycznej czy też medycyny sportowej pozwoliło zgromadzić fundamentalną, usystematyzowaną wiedzą popartą licznymi badaniami klinicznymi, która potwierdza skuteczność i wysoki stopień bezpieczeństwa z użyciem osocza bogato płytkowego.

Zabieg z zastosowaniem PRP jest absolutnie bezpieczny, naturalny, i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji autoimmunologicznych. Każdy może stać się posiadaczem kremu z własnym osoczem bogatopłytkowym (Autologic Krem), który wskazany jest do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżania, codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek. Połączenie zabiegu z zastosowaniem osocza bogatopłytkowe z terapią dwutlenkiem węgla w czasie jednej sesji zabiegowej to zupełnie nowa, dająca w krótkim czasie  wyjątkowo dobre rezultaty  metoda  o szerokim spektrum wskazań.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg ten jest dobrze tolerowany przez pacjentów, ale w celu zmniejszenia dyskomfortu można zastosować znieczulenie miejscowe.

Kiedy widoczny jest efekt? Jak długo się utrzymuje?

Terapia z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego pozwala uzyskać naturalne, trwałe efekty regeneracji i odbudowy skóry widoczne jako: poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie i ujednolicenie kolorytu skóry. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po około dwóch tygodniach, wtedy tez dobrze jest powtórzyć zabieg.

Jak przebiega terapia?

Pierwszym etapem zabiegu jest pozyskanie osocza bogato płytkowego (PRP). W tym celu tuż przed planowanym zabiegiem lekarz pobiera potrzebną ilość krwi za pomocą sterylnego, zamkniętego, próżniowego systemu o kalibrowanej objętości.
Następnie umieszczamy probówki z krwią w specjalistycznej wirówce w celu odseparowania osocza od pozostałych frakcji krwi. Po odwirowaniu pobieramy z nich osocze i aplikujemy je pacjentowi za pomocą cienkich igieł do mezoterapii.

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane

Chociaż zabieg z wykorzystaniem osocza bogato płytkowego jest bardzo bezpieczny to jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Należą do nich: ciąża, okres laktacji, choroba nowotworowa, ostre zakażenie wirusowe, zakażenie wirusem HIV, przewlekłe choroby wątroby, choroby immunologiczne, stosowanie leków immunosupresyjnych, zaburzenia krzepnięcia oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Wskazania

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogato komórkowego pozwalają w krótkim czasie osiągnąć bardzo dobre efekty w redukcji wiotkości skóry, w leczeniu blizn i rozstępów. Najlepiej zabieg działa w serii 3 powtórzeń co 2 tygodnie.

Oferta obejmuje

  • 3 zabiegi osoczem bogatopłytkowym (PRP) na twarz

Elesthetic Clinic Dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic – Klinika Medycyny Estetycznej, oferuje pełne spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z uwzględnieniem najnowocześniejszych trendów, technik, procedur i preparatów stosowanych  w dermatologii estetycznej z zachowaniem bezpieczeństwa i indywidualnej troski o pacjenta. Propaguje holistyczną dbałość o zdrowie i urodę łącząc wiedzę z zakresu dermatologii estetycznej z endokrynologią i medycyną przeciwstarzeniową. Proponuje  nowoczesne interdyscyplinarne podejście do usuwania oznak starzenia się, oparte na opracowaniu indywidualnych, optymalnych i przede  wszystkim bezpiecznych programów odmładzania i powstrzymywania  procesów starzenia się w ujęciu całościowym, z zachowaniem ładnego wyglądu,  poprawy  samopoczucia, kondycji, witalności,   energii i dobrej kondycji psycho - fizycznej  przez cały dzień.

Warunki oferty

  • Oferta limitowana – ilość Voucherów ograniczona / możliwe zakończenie oferty przed czasem
  • Umawiając się na realizację usługi miej przygotowany kod Vouchera
  • Voucher ważny do: 2020-03-01
  • Zakupiony Voucher znajdziesz w zakładce Moje Vouchery

Opinie

Elesthetic Clinic Dr n. med. Elżbieta Podgórska

Lokalizacja


  • Country:
  • Polska